הצוות המקצועי

עופר צדקה_016.jpg

בן 50, תושב גבעת-עדה מזה 15 שנים. נשוי לענבל + ארבעה ילדים: עומרי, אליה, אדם וגורי. את צעדיו הראשונים עשה במחלקות נוער במרכז הארץ, הפועל חולון ומכבי בת-ים

מזה 29 שנים עובד בתחום הכדורסל במשרות אימון בכל הגילאים, הרמות והן במשרות ניהול. במקביל עסק בתחומי תקשורת, בין היתר ככתב ב"ידיעות אחרונות" וככתב בערוץ הספורט. 

עופר: "בכל השנים האלה הזכרתי לעצמי שכדורסל הוא ערוץ תקשורת מדהים להגיע לליבו של הילד. כך נהגתי וכך אני נוהג ומנחה את מאמני הכדורסל העובדים איתי. אני מאמין שהכדורסל כדרך חיים מסייע בגיבוש אישיותו של הילד, בדרך להיותו אדם טוב יותר בעולם הזה. אני איש משפחה בכל נפשי ומאודי - זה מה שמלווה אותי מהרגע שאני יוצא מפתח ביתי עד הרגע שאני שב אליו. הדברים האהובים עליי:  לכתוב, לבלות בקמפינג עם אוהלים בטבע ולהיות עם ילדיי".

מנהל האגודה, אחריות וניהול מקצועי, מאמן בי"ס לכדורסל ומאמן קבוצת הבוגרים

עופר צדקה

רן שמשוני.png

לתפיסתי, רוח מועדון הכדורסל שלנו נמצאת כולה באימרה המלווה אותנו "קודם בן אדם ואחר כך כדורסלן" -מועדון הכדורסל שלנו משתמש בכלי, הכדורסל, בכדי לטפח שורה ארוכה של ערכים כדוגמת: עבודת צוות, ערבות הדדית, משמעת עצמית, תחרותיות והגעה להישגים, יכולת קבלת החלטות, השקעה, התמדה, דבקות במטרה ובטחון עצמי.

במהלך הפעילויות רוכשים השחקנים מיומנויות, וערכים והופכים לאנשים טובים ושחקנים טובים יותר.

אנו, שפוגשים את השחקן ברגעי ההתעלות והנצחון וגם ברגעי התסכול והאכזבה,יכולים באמצעות ההתמדה, האמפתיה והמקצועיות המוקפדת להגיע לנפשו של כל שחקן, לחזקו ולסייע לו להגשים ולמצות את עצמו. 

איש חינוך, זהו הנר שלאורו אנו הולכים, לראות את הפרט, לראות את הקבוצה, לראות את המועדון, לחנך לערכים ולמצוינות ולגדל דור של שחקנים, אך קודם כל - בני אדם".

יו"ר עמותת הכדורסל הפועל בנימינה גבעת עדה, סמנכ"ל פיתוח והדרכה בחברת "פסיפס"

רן שמשוני

אריאל

בן 36, גדל בירושלים כשחקן ומאמן. שנה שלישית במועדון. אריאל: "שמחתי שהגעתי למועדון ששם את האדם במרכז ונותן מעטפת רחבה של כלים להצלחת הילד- קודם כאדם ואחר כך כספורטאי. אני בטוח בדרך המועדון ומאמין שביחד נתפתח למחלקה מובילה בפיתוח שחקנים".

מלווה ומנהל מקצועי, מאמן קטסל, ילדים ונערים

אריאל גומרשטט

שי רביח.jpg

בן 48 נשוי + 3. תושב בנימינה. מאמן במועדון הכדורסל זו השנה השישית. שי: "מאז שאני זוכר את עצמי- הכדור- ולא משנה מה צבעו וגודלו, היה החבר הטוב שלי. הספורט הוא חלק בלתי נפרד מהווייתי. בעיניי, מאמן הכדורסל הינו אחת הדמויות המשפיעות ביותר על עיצוב אישיותם של הילדים כשהם חלק ממשפחת הכדורסל. אני רואה בתפקידי כמאמן שליחות חשובה ביותר ואמצעי להעניק לילד כלים משמעותיים לעיצוב אישיותו, לצד הקניית הידע במשחק הכדורסל".

מאמן קטסל, קטסל בנות וילדים

שי רביח

אמלמוג יעקובי.jpeg

בן 36, בוגר מחלקת הנוער של הפועל גליל עליון, מאמן משנת 2006, עבר דרך מחלקות הנוער של גליל עליון, נהריה וקרית-אתא, אימן בכל הרמות והגילאים- מבי"ס לכדורסל ועד בוגרים. זכה כעוזר מאמן בתיכון "עמק החולה" באליפות בתי הספר התיכונים. בעלים ומאמן של חברת PGNS GROUP וסקאוט בליגה הלאומית לבוגרים. מאמן אישי של שחקנים בליגות הגבוהות ובנבחרות ישראל השונות. 

אלמוג: "שמח להגיע למקום כמו בנימינה-גבעת עדה שהמשפחתיות והערכים זורמים בו. יש פה פוטנציאל נפלא בתחום הכדורסל ואני משוכנע שנצליח לעוף עם השילוב הזה למעלה".

מאמן ילדים, נערים ובי"ס לכדורסל

אלמוג יעקובי

גל עמר

בן 29. רווק. תושב יקנעם. מאמן כושר גופני ואורח חיים בריא, מאמן תזונה נכונה מטעם מכללת NCS ומרצה בתחום הכושר הגופני, המוטיבציה, ההגשמה והמודעות העצמית. עד לפני שנתיים, שחקן פעיל בליגה ארצית בכדורסל. בעל ניסיון עשיר בתחום האימון האישי, האימון הפונקציונאלי ואימון ספורטאים. 

גל: "אעשה הכל כדי לתת לכל שחקן את הכלים הנדרשים כדי לשפר ולפתח את מרכיבי הכושר הגופני ככדורסלן. אני מאמין כי כל ספורטאי חייב להיות חזק קודם כל בצד המנטלי שלו. שמח על ההזדמנות שניתנה לי להמשיך במועדון שנה שלישית ברצף".

מאמן אתלטיקה וכוח

גל עמר

רונאל תמים.jpeg

בן 39, עבר להתגורר אך לאחרונה בגבעת עדה. נ + 3 בנות. מאמן מזה  12 שנה מגילאי חוגים ועד בוגרים. רונאל: "אני מאמין כי הדרך חשובה לא פחות מהתוצאה. שחקן כדורסל צריך להיות קודם כל בן אדם- כל השאר יגיע...."

מאמן נוער ובי"ס לכדורסל

רונאל תמים

רועי אלון.jpg

בן 23, אחרי שירות קרבי. תושב פרדס חנה כרכור. הכדורסל מאז ומתמיד היה חלק מחייו הספורטיביים. רועי: חשוב לי להפוך את הילדים למקצוענים, אך זאת לצד הקניית ערכים בספורט ומחוצה לו. אני שמח להיות חלק ממועדון איכותי ומקצועי, ששם את הערכים ודרך הארץ מעל הכל".

מאמן קטסל ובי"ס לכדורסל

רועי אלון

גיא דשא.jpg

את דרכו בתחום הכדורסל התחיל במחלקת הנוער של הפועל חיפה כשחקן פעיל, עד הגיוס לצה"ל. לאחר קריירה צבאית ארוכה, שכללה בין היתר תפקידי הדרכה ופיקוד, חזר לאהבה הישנה - והפעם בכובע של מאמן.

גיא: "אני ספורטאי באופי ובנשמה. לאורך שנים הכדורסל הוא מרכיב חשוב בהוויה האישית שלי, ביכולת לגדול ולצמוח וכן לפתח מיומנויות חברתיות. אני מאמין שבכל שחקן יש משהו יחיד ומיוחד, יש לו אישיות וצרכים שהם רק שלו. כמאמן, אני שם דגש על הגברת המוטיבציה והביטחון העצמי של השחקן, הקניית כלים וערכים ברוח המועדון וליווי תהליך המימוש העצמי".

מאמן קטסל ובי"ס לכדורסל

גיא דשא

מרכזי פעילות:

אולם מרכזי :
העצמאות 32,  בנימינה - מפה

 

אולם גבעת עדה - מפה

 

אולם בי"ס אורט - מפה

הכי חשוב !

מועדון כדורסל 

בנימינה-גבעת עדה

משרדים: העצמאות 32,  בנימינה

שעות פעילות המשרד:

ימים א'- ה'   17:00-19:00

פרטי התקשורת:

טלפון: 077-3002868                      

פקס: 077-3012868                       

דוא"ל: sal.bin.ada@gmail.com

© 2015 כל הזכויות שמורות למועדון הכדורסל בנימינה-גבעת עדה.                 Designed by BestSite