המועדון המקצועי והאיכותי לכדורסל
מה שההורים - צריכים והילדים - רוצים

בכל שאלה ובכל עניין
שלחו הודעת טקסט לווצאפ המועדון ותענו בהקדם

ילד זורק כדורסל

בית הספר לכדורסל מתחילים וממשיכים לגילאי גן עד כיתות ו׳

מה עושים?

פשוט - מגיעים לאימון נסיון חינם

איך לבוא?

פשוט - בגדי ספורט, בקבוק מים, מצב רוח טוב :-)

ימי ושעות אימוני הכדורסל לפי גילאים וסניפים :

01

סניף גבעת-עדה
מאמן: ארז חוטר

מקום האימון
שעות
ימים
מאמן
שם הקבוצה
אולם הכדורסל בבית-ספר גבע
14:30-15:30
שני ורביעי
ארז חוטר
'גן חובה + א
אולם הכדורסל בבית-ספר גבע
13:30-14:30
שני ורביעי
ארז חוטר
אולם הכדורסל בבית-ספר גבע
16:30-17:30
שני ורביעי
ארז חוטר
אולם הכדורסל בבית-ספר גבע
15:30-16:30
שני ורביעי
ארז חוטר
'ד'-ה

סניף בנימינה

מאמן: עדן סמדג'ה 

 
מקום האימון
שעות
ימים
מאמן
שם הקבוצה
אולם הכדורסל העצמאות 32
17:15-18:00
שלישי
עדן סמדג'ה
גנים: טרום חובה + חובה
אולם בי"ס אשכולות
13:15-14:15
ראשון ושלישי
עדן סמדג'ה
א'-ב' אשכולות
אולם בי"ס אמירים
13:30-14:30
שני וחמישי
עדן סמדג'ה
א'-ב' אמירים
אולם הכדורסל העצמאות 32
16:00-17:00
ראשון ושלישי
עדן סמדג'ה
א'-ב' בראשית + הנדיב
אולם הכדורסל העצמאות 32
16:00-17:00
שני וחמישי
עדן סמדג'ה
אולם הכדורסל העצמאות 32
15:00-16:00
ראשון ורביעי
אלמוג יעקבי 052-5602880
אולם הכדורסל העצמאות 32
15:00-16:00
שני וחמישי
עדן סמדג'ה
'ה'-ו'-ז

מערכת אימונים קבוצות ליגה רשמיות

כל האימונים מתקיימים באולם הכדורסל המרכזי בבנימינה, העצמאות 32

*אלא אם כן מצויין אחרת לצד שעת האימון

02

נער משחק כדורסל
arrow&v

שבת

10.12

ששי 

9.12

חמישי

8.12

רביעי

7.12

שלישי

6.12

שני

5.12

ראשון

4.12

שבת

3.12

שישי

2.12

שי

ילדות בנות

שבת שלום

שבת 

10.12

11:50-13:20 בגבע

שישי

9.12

חמישי

8.12

18:00 משחק חוץ  נגד כפר יונה.

רביעי

7.12

שלישי

6.12

שני

5.12

16:15-17:30 אימון במקורה + 17:30-18:15 אתלטיקה (באולם) (פוקס)

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

11:50-13:20 בגבע

שישי

2.12

שי

קטסל ו' ג"ע

שבת שלום

שבת 

10.12

13:45-15:15 אימון במקורה

שישי

9.12

חמישי

8.12

רביעי

7.12

19:30 משחק בית נגד קיסריה.

17:50 מזכירות למשחק ה': נבו קניג, אייל אברמוביץ, אורי אדלר

שלישי

6.12

שני

5.12

18:00-19:30 בגבע

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

13:45-15:15 אימון במקורה

שישי

2.12

שי

ח' לאומית

שבת שלום

שבת 

10.12

10:00-11:15

+ 11:30-12:30 חדר כושר (עמר)

שישי

9.12

19:00 משחק בית נגד באקה.

חמישי

8.12

רביעי

7.12

שלישי

6.12

שני

15:30-16:45 בכרמים + 16:45-17:30 אתלטיקה (פוקס) בכרמים

5.12

19:30-21:00 בגבע

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

10:00-11:15

+ 11:15-12:00 חדר כושר (עמר)

שישי

2.12

אלעד

ילדים ז-ח מחוזית

שבת שלום

שבת 

10.12

מפגש גיבוש בבית משפחת סגולים.

שישי

9.12

18:00 משחק חוץ  נגד חדרה מרכז.

חמישי

8.12

רביעי

7.12

19:30-21:00 בגבע

שלישי

6.12

שני

17:30-18:15 אתלטיקה   (פוקס) בכרמים + 18:15- 19:30 אימון בכרמים

5.12

ראשון

4.12

19:00 משחק בית נגד זכרון.

שבת

3.12

13:00-14:15 +  12:00-13:00 חדר כושר (עמר)

שישי

2.12

אלעד

נערים ט-י ארצית

שבת שלום

שבת 

10.12

11:15-12:30

12:30-13:30 חדר כושר (עמר)

שישי

9.12

19:30-20:30 אתלטיקה (עמר) +

20:30-21:45 אימון.

חמישי

8.12

19:00 משחק בית נגד כפר יונה.

רביעי

7.12

שלישי

6.12

שני

5.12

18:30-20:00

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

11:15-13:00

13:00-14:00 חדר כושר (עמר)

שישי

2.12

אלמוג

ה' ג"ע בנימינה

שבת שלום

שבת 

10.12

שישי

9.12

חמישי

8.12

18:00-19:30 בגבע

רביעי

7.12

18:15 משחק בית נגד מנשה.

שלישי

6.12

שני

17:00-18:30

5.12

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

שישי

2.12

אלמוג

קטסל ו' בנימינה

שבת שלום

שבת 

10.12

שישי

9.12

15:30-17:00 במקורה

חמישי

8.12

16:00-17:30

רביעי

7.12

19:00 מזכירות למשחק ו': איתי וילנאי, מתן מאור, אביב יוגב.

שלישי

6.12

שני

19:30 משחק חוץ  נגד חדרה מערב (אולם בית שמואל).

5.12

ראשון

4.12

18:30  מזכירות למשחק ח': חגי אורן, רועי סגל, יובל חן.

שבת

3.12

שישי

2.12

אלמוג

נערים ט'

שבת שלום

שבת 

10.12

שישי

9.12

17:00-18:30 אימון +  18:30-19:30 חדר כושר (עמר).

חמישי

8.12

רביעי

7.12

20:00-21:30 במקורה

שלישי

6.12

שני

19:15-20:00 אתלטיקה (פוקס) (באולם). +

20:00-21:30

5.12

18:30 משחק חוץ  נגד חדרה מזרח.

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

שישי

2.12

רונאל

ילדים ז'

שבת שלום

שבת 

10.12

13:20-15:10 בגבע

שישי

9.12

18:00 משחק חוץ  נגד חוף כרמל.

חמישי

8.12

18:30 מזכירות למשחק י': ליאו אבן צור, הראל אללוף, זיו חדד.

רביעי

7.12

14:30-15:45 אימון + 15:45-16:30 חדר כח (פוקס)

שלישי

6.12

שני

17:15-18:30 במקורה + 18:30-19:15   פוקס (באולם).

5.12

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

13:20-15:10 בגבע

שישי

2.12

גיא

קטסל ה' בנימינה

שבת שלום

שבת 

10.12

שישי

9.12

17:00-18:30 במקורה

חמישי

8.12

רביעי

7.12

17:00 משחק חוץ  נגד פ"ח כרכור.

שלישי

6.12

שני

17:00-18:30

5.12

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

שישי

2.12

רותם

נוער ארצית

19:30-20:30 חדר כושר עם רותם +

20:30-21:45 אימון

שבת 

10.12

שישי

9.12

18:30 מזכירות למשחק ח': יואב סטרולוביץ, יונתן שדה, ברי קורן

חמישי

8.12

רביעי

7.12

שלישי

6.12

שני

19:30 משחק חוץ  נגד אבן יהודה.

5.12

19:15-20:00 חדר כושר עם רותם +

20:00-21:30 אימון

ראשון

4.12

19:30-20:30 חדר כושר עם רותם +

20:30-21:45 אימון

שבת

3.12

שישי

2.12

בוגרים ליגה ב'

שבת שלום

שבת 

10.12

שישי

9.12

חמישי

8.12

20:30

רביעי

7.12

שלישי

6.12

שני

5.12

21:30

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

שישי

2.12

פעילות נוספת

שבת שלום

שבת 

10.12

16:00- מבוגרים- טל פרומר / יועד   קרישינובסקי

שישי

9.12

חמישי

8.12

רביעי

7.12

21:30- מבוגרים- רונן ניר / גלברג / פלס

שלישי

6.12

שני

5.12

ראשון

4.12

שבת שלום

שבת

3.12

16:00- מבוגרים- טל פרומר / יועד קרישינובסקי

שישי

2.12