המועדון המקצועי והאיכותי לכדורסל
מה שההורים - צריכים והילדים - רוצים

בכל שאלה ובכל עניין
שלחו הודעת טקסט לווצאפ המועדון ותענו בהקדם

ילד זורק כדורסל

בית הספר לכדורסל מתחילים וממשיכים לגילאי גן עד כיתות ו׳

מה עושים?

פשוט - מגיעים לאימון נסיון חינם

איך לבוא?

פשוט - בגדי ספורט, בקבוק מים, מצב רוח טוב :-)

ימי ושעות אימוני הכדורסל לפי גילאים וסניפים :

01

סניף גבעת-עדה
מאמן: ארז חוטר

מקום האימון
שעות
ימים
מאמן
שם הקבוצה
אולם הכדורסל בבית-ספר גבע
14:30-15:30
שני ורביעי
ארז חוטר
'גן חובה + א
אולם הכדורסל בבית-ספר גבע
13:30-14:30
שני ורביעי
ארז חוטר
אולם הכדורסל בבית-ספר גבע
16:30-17:30
שני ורביעי
ארז חוטר
אולם הכדורסל בבית-ספר גבע
15:30-16:30
שני ורביעי
ארז חוטר
'ד'-ה

סניף בנימינה

מאמן: עדן סמדג'ה 

 
מקום האימון
שעות
ימים
מאמן
שם הקבוצה
אולם הכדורסל העצמאות 32
17:15-18:00
שלישי
עדן סמדג'ה
גנים: טרום חובה + חובה
אולם בי"ס אשכולות
13:15-14:15
ראשון ושלישי
עדן סמדג'ה
א'-ב' אשכולות
אולם בי"ס אמירים
13:30-14:30
שני וחמישי
עדן סמדג'ה
א'-ב' אמירים
אולם הכדורסל העצמאות 32
16:00-17:00
ראשון ושלישי
עדן סמדג'ה
א'-ב' בראשית + הנדיב
אולם הכדורסל העצמאות 32
16:00-17:00
שני וחמישי
עדן סמדג'ה
אולם הכדורסל העצמאות 32
15:00-16:00
ראשון ורביעי
אלמוג יעקבי 052-5602880
אולם הכדורסל העצמאות 32
15:00-16:00
שני וחמישי
עדן סמדג'ה
'ה'-ו'-ז

מערכת אימונים קבוצות ליגה רשמיות

כל האימונים מתקיימים באולם הכדורסל המרכזי בבנימינה, העצמאות 32

*אלא אם כן מצויין אחרת לצד שעת האימון

02

נער משחק כדורסל
arrow&v

שבת

8.10

ששי 

7.10

חמישי

6.10

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

3.10

ראשון

2.10

שבת

1.10

שישי

30.9

שי

ילדות בנות

שבת שלום

שבת 

8.10

11:50-13:20 בגבע

שישי

7.10

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

3.10

16:15-17:30 אימון במקורה +

17:30-18:15 אתלטיקה במקורה

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

11:50-13:20 בגבע

שישי

30.9

שי

קטסל ו' ג"ע

שבת שלום

שבת 

8.10

13:45-15:15 במקורה

שישי

7.10

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

3.10

18:00-19:30 בגבע

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

13:45-15:15 במקורה

שישי

30.9

שי

ח' לאומית

שבת שלום

שבת 

8.10

10:00-11:15 אימון

+ 11:15-12:00 חדר כושר

שישי

7.10

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

15:30-16:45 אימון בכרמים + 16:45-17:30 אתלטיקה בכרמים

3.10

19:30-21:00 בגבע

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

10:00-11:15 אימון

+ 11:15-12:00 חדר כושר

שישי

30.9

אלעד

ילדים ז-ח מחוזית

שבת שלום

שבת 

8.10

12:00-13:00 חדר כושר +

13:00-14:15 אימון

שישי

7.10

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

11:00-12:30 בגבע

שלישי

4.10

שני

18:15 משחק אימון בקיסריה

3.10

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

12:00-13:00 חדר כושר +

13:00-14:15 אימון

שישי

30.9

אלעד

נערים ט-י ארצית

שבת שלום

שבת 

8.10

11:15-13:00 אימון + 13:00-13:45 חדר כושר/ או אתלטיקה במקורה

שישי

7.10

17:00-18:30 אימון+ 18:30-19:15 חדר כושר.

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

3.10

18:15-19:45  במקורה

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

11:15-13:00 אימון + 13:00-13:45 חדר כושר/ או אתלטיקה במקורה

שישי

30.9

אלמוג

ה' ג"ע בנימינה

שבת שלום

שבת 

8.10

שישי

7.10

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

12:00-13:30

שלישי

4.10

שני

17:00-18:30

3.10

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

שישי

30.9

אלמוג

קטסל ו' בנימינה

שבת שלום

שבת 

8.10

שישי

7.10

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

8:30-10:00

שלישי

4.10

שני

18:30-20:00

3.10

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

שישי

30.9

אלמוג

נערים ט'

שבת שלום

שבת 

8.10

שישי

7.10

17:45-18:30 חדר כושר +

18:30-20:00 אימון

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

19:15-20:00 אתלטיקה  במקורה +

20:00-21:30 אימון במקורה

3.10

18:30-20:00

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

שישי

30.9

רונאל

ילדים ז'

שבת שלום

שבת 

8.10

13:30-15:00 בגבע

שישי

7.10

17:30-19:00 בכרמים.

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

17:15-18:30 אימון במקורה.

+ 18:30-19:15 אתלטיקה במקורה

3.10

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

13:30-15:00 בגבע

שישי

30.9

גיא

קטסל ה' בנימינה

שבת שלום

שבת 

8.10

שישי

7.10

17:00-18:30 במקורה.

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

17:00-18:30

3.10

17:00-18:30

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

שישי

30.9

רותם

נוער ארצית

שבת שלום

שבת 

8.10

שישי

7.10

19:15-20:00 חדר כושר +

20:00-21:15 אימון

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

20:00-21:30

3.10

19:15-20:00 חדר כושר עם רותם + 20:00-21:30 אימון.

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

שישי

30.9

בוגרים ליגה ב'

שבת שלום

שבת 

8.10

שישי

7.10

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

שלישי

4.10

שני

3.10

21:30

ראשון

2.10

21:00 הרמת כוסית מנהלי קבוצות ליגה, מאמנים ובני הזוג.

שבת

1.10

שישי

30.9

פעילות נוספת

שבת שלום

שבת 

8.10

16:00- מבוגרים- טל פרומר / יועד קרישינובסקי

שישי

7.10

חמישי

6.10

יום כיפור

חתימה טובה

רביעי

5.10

21:30- מבוגרים- ניר גלברג / דורון פלס

שלישי

4.10

שני

3.10

ראשון

2.10

שבת שלום

שבת

1.10

16:00- מבוגרים- טל פרומר / יועד קרישינובסקי

שישי

30.9