Playing Basketball

המועדון המקצועי והאיכותי לכדורסל
מה שההורים - צריכים והילדים - רוצים

בכל שאלה ובכל עניין
שלחו הודעת טקסט לווצאפ המועדון ותענו בהקדם

ילד זורק כדורסל

בית הספר לכדורסל מתחילים וממשיכים לגילאי גן עד כיתות ו׳

מה עושים?

פשוט - מגיעים לאימון נסיון חינם

איך לבוא?

פשוט - בגדי ספורט, בקבוק מים, מצב רוח טוב :-)

ימי ושעות אימוני הכדורסל לפי גילאים וסניפים :

01

סניף גבעת-עדה:
האימונים מתקיימים באולם בי"ס גבע

שעות
ימים
מאמן
שם הקבוצה
16:00-17:00
ראשון ורביעי
אלעד רביד
גנים, כיתה א' בנים ובנות
16:00-17:00
ראשון ורביעי
אלעד רביד
כיתות ב' בנים + ב'-ג' בנות
14:00-15:00
ראשון ורביעי
אלעד רביד
ג'-ו' בנים הכנה לליגה
15:00-16:00
ראשון ורביעי
אלעד רביד
ד'-ו' בנות הכנה לליגה

סניף בנימינה: האימונים מתקיימים
באולם הכדורסל המרכזי רח' העצמאות 32

שעות
ימים
מאמן
שם הקבוצה
16:45-17:30
שלישי
עדן סמדג'ה
טרום חובה + חובה: גילאי 4-6 בנים ובנות
16:00-17:00
שני וחמישי
עדן סמדג'ה
כיתה א' בנים ובנות
16:00-17:00
ראשון ורביעי
עדן סמדג'ה
כיתה ב' בנים ובנות
15:00-16:00
ראשון ורביעי
מיכה רידר
ג' בנים ובנות
15:00-16:00
שני וחמישי
עדן סמדג'ה
ד' בנים הכנה לליגה
15:00-16:00
ראשון ורביעי
עדן סמדג'ה
ד'-ו' בנות + ה'-ו' בנים הכנה לליגה
 

מערכת אימונים קבוצות ליגה רשמיות

כל האימונים מתקיימים באולם הכדורסל המרכזי בבנימינה, העצמאות 32

*אלא אם כן מצויין אחרת לצד שעת האימון

02

נער משחק כדורסל
arrow&v

שבת

5.2.22

ששי 

4.2.22

חמישי

3.2.21

רביעי

2.2.22

שלישי

1.2.22

שני

31.1.22

ראשון

30.1.22

שבת

29.1.22

שישי

28.1.22

שי

קטסל בנות

שבת שלום

שבת 

5.2.22

13:50-15:20 בגבע

שישי

4.2.22

חמישי

3.2.21

17:30-19:00 במקורה.

רביעי

2.2.22

שלישי

1.2.22

שני

31.1.22

17:30-19:00 במקורה.

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

13:50-15:20 בגבע

שישי

28.1.22

שי

קטסל ה' ג"ע

שבת שלום

שבת 

5.2.22

12:20-13:50 בגבע

שישי

4.2.22

חמישי

3.2.21

רביעי

2.2.22

18:30 משחק חוץ נגד חוף כרמל.

שלישי

1.2.22

שני

17:00-18:30

31.1.22

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

12:20-13:50 בגבע

שישי

28.1.22

ילדים ז' שי

שבת שלום

שבת 

5.2.22

10:00-11:30

11:30-12:30 חדר כח גל.

שישי

4.2.22

18:00 משחק חוץ נגד ג'ת.

חמישי

3.2.21

19:00-20:30 במקורה.

רביעי

2.2.22

שלישי

1.2.22

שני

15:30-16:45 אימון בכרמים.

16:45-17:30 אתלטיקה- משה בכרמים.

31.1.22

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

10:00-11:30

11:30-12:30 חדר כח גל.

שישי

28.1.22

אלעד

קטסל ו' ג"ע

18:30  מזכירות למשחק ח': אלון סטריק, עומרי בונשטיין, אייל יניב

שבת 

5.2.22

שישי

4.2.22

חמישי

3.2.21

17:00-18:30 בגבע

רביעי

2.2.22

17:30 משחק חוץ נגד פרדס חנה שרת.

שלישי

1.2.22

שני

31.1.22

17:30 בגבע- משחק בית נגד חדרה מזרח.

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

שישי

28.1.22

אלעד

ילדים ח' מחוזית

19:00 משחק בית נגד אור עקיבא

שבת 

5.2.22

10:45-11:30 חדר כח גל.

11:30-12:45 אימון.

שישי

4.2.22

חמישי

3.2.21

18:30-20:00 בגבע

רביעי

2.2.22

שלישי

1.2.22

שני

17:30-18:45 אימון במקורה.

18:45-19:30 אתלטיקה- משה במקורה.

31.1.22

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

10:45-11:30 חדר כח גל.

11:30-12:45 אימון.

שישי

28.1.22

אלון

נוער ארצית

שבת שלום

שבת 

5.2.22

13:00-14:00 אתלטיקה במקורהמשה.

14:15-15:30 אימון.

שישי

4.2.22

19:15-20:00 חדר כח- גל.

20:00-21:30 אימון

חמישי

3.2.21

18:00 מזכירות למשחק י': עידו נברוצקי, יהלי קולטון, הראל בר גיורא.

20:30 משחק בית נגד אבן יהודה.

רביעי

2.2.22

שלישי

1.2.22

שני

31.1.22

17:00 בגבע- מזכירות למשחק ו': רותם ארגוב, ברי קורן, משולם עדן.

19:00-20:30 אימון בגבע

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

13:00-14:00 אתלטיקה במקורהמשה.

14:15-15:30 אימון.

שישי

28.1.22

אלמוג

קטסל ה' בנימינה

שבת שלום

שבת 

5.2.22

12:45-14:15

שישי

4.2.22

חמישי

3.2.21

16:00-17:30 במקורה

רביעי

2.2.22

שלישי

1.2.22

שני

15:00-16:30 במקורה

31.1.22

ראשון

30.1.22

17:00-18:30

שבת

29.1.22

12:45-14:15

שישי

28.1.22

אלמוג

ילדים ח' לאומית

שבת שלום

שבת 

5.2.22

9:45-10:30 חדר כח- גל.

10:30-12:00 אימון במקורה.

שישי

4.2.22

מקום ושעה ייקבעו לאחר ההגרלה באיגוד הכדורסל: משחק פלייאוף NBA

חמישי

3.2.21

רביעי

2.2.22

14:15-15:45 אימון.

16:00-16:45 אתלטיקה- משה במקורה.

שלישי

1.2.22

שני

19:30-21:00

31.1.22

ראשון

30.1.22

18:30-20:00

שבת

29.1.22

9:45-10:30 חדר כח- גל.

10:30-12:00 אימון במקורה.

שישי

28.1.22

אלמוג

ט'-י' לאומית

שבת שלום

שבת 

5.2.22

13:00-14:00 חדר כח גל.

14:00-15:00 אתלטיקה במקורה משה.

שישי

4.2.22

15:30-17:00 אימון בכרמים

חמישי

3.2.21

18:30 משחק בית (י) נגד נתניה.

20:00 מזכירות למשחק נוער: יונתן הרי, יואב נדיבי, אלון שמיר.

רביעי

2.2.22

19:45-21:15 אימון.

שלישי

1.2.22

שני

31.1.22

18:00 משחק בית (ט) נגד רמת השרון.

19:30 מזכירות למשחק ט': אלון חלמיש, גלי כהן, יהלי ליפסיקס

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

13:00-14:00 חדר כח גל.

14:00-15:00 אתלטיקה במקורה משה.

שישי

28.1.22

עופר / גיא

קטסל ו' בנימינה

שבת שלום

שבת 

5.2.22

שישי

4.2.22

18:30-20:00

חמישי

3.2.21

רביעי

2.2.22

14:30-16:00 במקורה

שלישי

1.2.22

שני

31.1.22

16:00-17:30 במקורה (חצי שעה אחרונה באולם).

17:30 מזכירות למשחק ט': איתי גוטפריד, יאיר קידר, יהב לוי

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

שישי

28.1.22

עדן

נערים ט' מחוזית

שבת שלום

שבת 

5.2.22

שישי

4.2.22

17:00-18:30 אימון.

18:30-19:15

חדר כח גל.

חמישי

3.2.21

17:00-18:30

רביעי

2.2.22

שלישי

1.2.22

שני

17:30-18:15 אתלטיקה- משה בכרמים.

18:15-19:30 אימון בכרמים.

31.1.22

20:00 משחק בית  נגד אבן יהודה

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

שישי

28.1.22

עדן / עופר

ליגה ב' בוגרים

שבת שלום

שבת 

5.2.22

שישי

4.2.22

חמישי

3.2.21

רביעי

2.2.22

שלישי

1.2.22

שני

21:30

31.1.22

ראשון

30.1.22

שבת שלום

שבת

29.1.22

שישי

28.1.22

פעילות נוספת

21:00 כדורסל נשים / אלה

שבת 

5.2.22

8:00-9:00 פרטני ז-ח. 9:00-10:00 פרטני ט-י.

16:00 מבוגרים פרומר/קרשינובסקי

שישי

4.2.22

חמישי

3.2.21

רביעי

2.2.22

15:45-16:30 ד'-ו' תיגבור

16:45-17:30 גנים.

21:30- מבוגרים- ניר גלברג / דורון פלס

שלישי

1.2.22

שני

18:30-19:30 פרטני ה-ו

31.1.22

ראשון

30.1.22

21:00 כדורסל נשים / אלה

שבת

29.1.22

8:00-9:00 פרטני ז-ח. 9:00-10:00 פרטני ט-י.

16:00 מבוגרים פרומר/קרשינובסקי

שישי

28.1.22